Sinterklaas op de Bron! Met maar 1 Piet?

Gisterochtend sloeg Sinterklaas gelukkig onze school niet over! De kinderen stonden mooi verkleed en luidkeels te zingen. Onder muziek en pianobegeleiding werden er meerdere liedjes gezongen. Maar waar de kinderen allemaal richting de straat keken naar de komst van Sinterklaas, kwam de Goedheiligman ergens anders vandaan. Hij was vroeg gekomen, dus hij zat lekker in de school te wachten. Hij werd welkom geheten door meester Bauke. Helaas miste hij een Piet! Ze hadden overal al gezocht maar de Inpakpiet was nergens te vinden!

Op een gegeven moment kwam meester Gerbrand aan met zijn golfkar, die onderweg was naar de golfbaan. Hij had onderweg een doos gevonden met het adres van onze school erop. Die moest hij maar even langs brengen op zijn vrije dag. Maar wat zat er nu in deze doos. De spanning was duidelijk te lezen op de gezichten van de kinderen. Gelukkig was er hulp om de doos open te maken en toen…… kwam de Inpakpiet eruit!! Gelukkig was ze gezond en wel terecht. Wat bleek? Ze was in slaap gevallen. Moe van al het inpakken! Nu kon het feest echt beginnen! We hebben een fantastische ochtend beleefd! Alle kinderen zijn tevreden naar huis gegaan en hebben al dansend en zingend afscheid genomen.