Afscheid juf Doutzen van der Ende

Juf Doutzen van der Ende wordt met ingang van 01-01-2018 directeur op “de Earste Trimen”, een basisschool in het naburige Nijland. Deze school maakt ook deel uit van stichting Palludara.

Voor juf Doutzen van der Ende een geweldige kans in haar loopbaan. We feliciteren haar daarom ook van harte met deze nieuwe uitdaging! Voor onze school is haar vertrek natuurlijk wel een groot gemis.

Juf Doutzen van der Ende is maar liefst 12 jaar met veel inzet en enthousiasme werkzaam geweest op onze school. Ze heeft als juf lesgegeven in verschillende groepen, maar met name de laatste tijd heeft zij ook een belangrijke rol gespeeld in het management van onze school.

Juf Doutzen hoort bij c.b.s. de Bron!

 

Om iedereen de kans te geven om ook nog persoonlijk afscheid te nemen van juf Doutzen van der Ende is er donderdagmiddag 21 december van 14.15 – 15.15 uur de gelegenheid om haar de hand te schudden en succes te wensen. Dit vindt plaats op het lesplein van de bovenbouw.